Proč být
v Sazka klubu ?

Obrázek benefitu

Po použití Sazka karty máte možnost získat další odměnu na Kole štěstí.

Obrázek benefitu

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

Obrázek benefitu

Upozorníme vás SMS nebo e-mailem na výhry nad 1 000 Kč.

Sazka klub

Sazka klub

Sazka klub
Sazka klub
Aktuální zůstatek ?
Odměnu si vyzvednete se Sazka kartou na terminálu SAZKA
Pouze do
Kolo štěstí se točí v celé České republice

Kolo štěstí se točí v celé České republice

Skvělá zpráva pro všechny členy Sazka Klubu. Používejte Sazka kartu při sázení loterií, nákupu stíracích losů nebo při dalších transakcích na terminálech Sazky. Odměníme vás za to novou hrou Kolo štěstí, ve které získáte extra šanci na výhru.

A jak to bude fungovat?
Za načtení Sazka karty na terminálu Sazky, obdržíte druhý den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. V této soutěži můžete kromě aktuální hlavní ceny 100 000 Kč vyhrát i další finanční hotovost, která se vám ihned uloží na Sazka kartu.

Tuto finanční hotovost vám vyplatíme při vašem dalším načtení Sazka karty na terminálu Sazky a můžete ji použít třeba na vaši další sázku v loteriích nebo při nákupu stíracího losu.

Výhody Sazka klubu

Vytočte si na <br />Kole štěstí <br />skvělé odměny

Vytočte si na
Kole štěstí
skvělé odměny

Po použití Sazka karty můžete ještě
jednou zkusit svoje štěstí.

Šance na extra odměnu

V Sazka Klubu vám vaše načtení Sazka karty na terminálu SAZKA, ať už například se sázkou ve Sportce, Eurojackpotu či jiné loterii, nebo s koupí losu, dává možnost roztočit Kolo štěstí.

Akce určené <br />jen pro členy <br />sazka klubu

Akce určené
jen pro členy
sazka klubu

Vždy pro vás máme něco
navíc.

Speciální akce

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Sazka Karta vás <br />upozorní na <br />vaši výhru

Sazka Karta vás
upozorní na
vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon
vám pošleme informaci o
všech výhrách nad
1 000 Kč.

Upozornění na výhru

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než 1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

Na sazka kartu si <br />uložíte svoje <br />oblíbená čísla

Na sazka kartu si
uložíte svoje
oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

Oblíbená čísla

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Časté dotazy

Jak funguje Kolo štěstí?

Jak získám svou odměnu?
Za použití Sazka karty obdržíte následující den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Hru můžete hrát také na webu Sazka Klubu po vašem přihlášení na https://www.sazka.cz/sazka-klub/login.
 
Jaký je časový limit na roztočení Kola štěstí?
Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení kola vyprší.
 
Jak vyzvednu odměnu z Kola štěstí?
Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem SAZKA při dalším použití Sazka karty. Nenechte vaši odměnu propadnout, má jen omezenou platnost. Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, v případě, že se štěstí usměje zrovna na vás, budeme vás telefonicky informovat.
 
Když použiju Sazka kartu v jednom dni několikrát, obdržím druhý den více SMS na Kolo štěstí?
Kolo štěstí lze roztočit jen jednou denně.
 
Můžu si „spořit“ získané odměny na své Sazka kartě?
Odměna je vyplacena jednorázově, vždy při dalším použití Sazka karty, ale můžete vybrat více odměn najednou. Odměny mají omezenou platnost, proto vždy pro odměnu vyražte co nejdříve, ať vám nepropadne.
 
Co se stane, pokud si kartu zapomenu vzít s sebou?
Vyplatit odměnu z Kola štěstí lze pouze se Sazka kartou, a to z důvodu bezpečnosti. Pokud se na terminálu Sazky identifikujete telefonním číslem, které máte registrované v Sazka klubu, nepřijdete tím o možnost roztočit Kolo štěstí následující den.

Kdo může točit Kolem štěstí?

Kolo štěstí je hra pro všechny registrované členy Sazka Klubu. Každý den hrajete o finanční odměny. Každý měsíc můžete hrát o hodnotnou věcnou cenu nebo finanční výhru.

Nemám chytrý telefon, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte na výběr ze dvou možností:
  1. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

 

Mám chytrý telefon, ale nemám datový tarif, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte 3 možnosti:
  1. Připojte svůj telefon do internetu pomocí wi-fi sítě a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  3. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Použil jsem kartu na terminálu a druhý den mi nepřišla SMS s kódem pro zatočení.

Pokud vám nepřišla SMS, doporučujeme navštívit webové stránky Sazka Klubu a přihlásit se číslem karty. Pokud máte platný nárok na Kolo štěstí, najdete ho ve vašem účtu, kde Kolo můžete rovnou roztočit.

Zároveň zkontrolujte v nastavení vašeho klubového účtu, že máte registrované aktuální telefonní číslo a nastavené souhlasy se zasíláním obchodních sdělení.

Je možné hrát Kolo štěstí i pokud sázím online na Sazka.cz?

V tomto případě točit Kolem štěstí nemůžete. Kolo štěstí je určené exkluzivně pro plně registrované zákazníky Sazka Klubu, kteří sází na terminálech Sazky v kamenných prodejnách.

Sázejícím online loterií a e-losů na www.sazka.cz nabízíme jiné typy výhod a bonusů, jakými jsou například vstupní bonusy za plnou registraci nebo bonusy určené pro jednotlivé typy her.

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluha vám zároveň vydá Sazka kartu. Podstatné je uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo, aby vaše registrace byla co nejrychleji uzavřena. Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka. Po registraci je možné kartu okamžitě použít pro provedení sázek. Registraci můžete dokončit také na těchto stránkách, při přihlášení musíte zadat číslo karty a telefonní číslo.

Jak zjistím, že mám dokončenou registraci v Sazka Klubu?

Registrovaný zákazník jste tehdy, pokud jste potvrdili telefonní číslo čtyřmístným PIN kódem, který jsme vám zaslali v SMS při registraci na prodejním místě nebo pokud jste potvrdili e-mailovou adresu přes odkaz, který jsme zaslali do e-mailové schránky.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty a vaše telefonní číslo. Na číslo karty se vás mohou zeptat specialisté našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mám udělat při ztrátě nebo zničení Sazka karty?

V tomto případě v menu Sazka Klubu jděte do „Nastavení“ a zablokujte ihned svojí Sazka kartu stisknutím „Zablokovat Sazka kartu“. Pokud se nemůžete přihlásit, kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.
Na prodejním místě u obsluhy terminálu zavolejte na naše kontaktní centrum a nechte si vydat náhradní Sazka kartu – vaše historie, nastavení účtu včetně odměn z Kola štěstí, se převede.

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete po přihlášení změnit na této stránce v sekci „Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko „Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje telefonicky, stačí se obrátit na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.

Stačí k vyplacení výhry z loterie nebo losu prokázat se Sazka kartou?

Nestačí. Jediným podkladem pro vyplacení výhry je originální papírové potvrzení o sázce z terminálu SAZKA nebo originál losu.

V případě reklamace Vám vsazení se Sazka kartou může pomoci k identifikaci Vaší sázky, ale není to podklad na základě něhož vzniká nárok na vyplacení výhry.